середа, 16 вересня 2020 06:11

Як "Динамо" здолало АЗ

Родрігеш забив у напотрібніший момент. Фото ФК "Динамо"

"Динамо" пройшло 3-й кваліфікаційний раунд за вихід в Лігу чемпіонів, перемігши голландський АЗ (2:0). Для виходу в групу ЛЧ киянам залишилося подолати лише раунд плей-офф.

Кияни повністю віддали перший тайм суперникам, а в другому зробили результат, зловивши на АЗ на помилках.

На 49-ій хвилині Жерсон Родрігеш отримав ідеальний пас від Віталія Буяльського та щільним ударом дев'ятку відкрив рахунок.

А на 86-ій хвилині Микола Шапаренко замкнув фланговий простріл Томаша Кенджьори - 2:0. В зворотній атаці АЗ двічі влучив у поперечину, але забити хоча би м'яч престижу не зумів.

"Динамо" вийшло в раунд плей-оф, де зустрінеться з бельгійським "Гентом". Фламандці вчора переграли австрійський "Рапід" – 2:1.

Зараз ви читаєте новину «Як "Динамо" здолало АЗ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua