середа, 18 серпня 2010 12:54

"Я забивав на "Амстердам Арені" - Шевченко

У першому матчі 4-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів "Динамо" зіграло внічию з "Аяксом" - 1:1.

"У першому таймі ми більше за "Аякс" володіли м"ячем, намагались нав"язувати команді свою гру, - каже після матчу капітан киян Андрій Шевченко. - У нашого суперника є технічні гравців, які вміють контролювати м"яч. У принципі, по першому тайму взагалі ніяких питань немає. Ми володіли ініціативою, створювали моменти. Це показує статистика матчу.

Другий тайм вийшов зовсім іншим, адже ми залишилися в десятьох. Але він вийшов позитивним – команда проявила характер, футболісти грамотно зіграли і нам вдалося забити м"яч."

У другому таймі Гармаш отримав від арбітра зустрічі Массімо Бузакки другу жовту картку і залишив поле. "Динамо" майже півгодини грало в меншості, але і в такій ситуації змогло врятуватися від поразки.

"Денис виступає на такій позиції, де футболіст постійно має грати на випередження. Він помилився, але нічого страшного тут немає."

Матч-відповідь відбудеться у столиці Нідерландів за тиждень – 25 серпня.

"Чи грав я на "Амстердам Арені"? Я там забивав (сміється)."

Gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «"Я забивав на "Амстердам Арені" - Шевченко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua