середа, 20 листопада 2013 00:05

Збірна України програла Франції в Парижі і поступилася путівкою до Бразилії

Хачеріді отримав червону картку на початку другого тайму. Фото: footboom.com

У Парижі завершилася зустріч національних команд Франції і України рамках плей - офф кваліфікації чемпіонату світу - 2014 . Після поразки в першому матчі в Києві команда Дідьє Дешама зуміла переломити хід боротьби за право участі на світовій першості і перемогти збірну України у столиці з рахунком 3:0.

Господарі прогнозовано активно почали матч, у першому таймі двічі вразивши ворота Андрія П'ятова. Спершу Мамаду Сако досяг успіху при добиванні дальнього пострілу Франка Рібері, а на 34-й хвилині Карім Бензема провів другий гол Франції.

На старті другого тайму українці залишилися в меншості через вилучення отримав два попередження Євгена Хачеріді.

На 72-й хвилині Сако знову вчасно опинився у штрафному суперників і провів третій гол збірної Франції, встановивши остаточний результат.

Ця поразка стала першою для збірної України у період роботи Михайла Фоменка. Таким чином, за підсумками двоматчевого протистояння свою країну на прийдешньому мундіалі в Бразилії представлять футболісти Франції.