середа, 05 травня 2021 08:30

Що таке життєва енергія і як її знайти в собі

Що таке життєва енергія і як її знайти в собі
Життєву енергію треба шукати всередині себе. Фото: pixabay

Життєва енергія людини - це стан та відчуття всередині, що все добре і я можу будь-що.

Людина відчуває, що може зробити щось складне, те, чого не любить, але саме зараз воно їй під силу, розповіла Gazeta.ua коуч з життєвої енергії Олена Садома.

За її словами, зовсім не обов'язково, щоб людина, яка сповнена життєвої енергії, мала усмішку від вуха до вуха і виглядала надзвичайно позитивною та енергійною. Вона може бути навіть трішки сумна, чи задумана зовні, але головне відчуття всередині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Денний сон омолоджує мозок - як правильно дрімати

"Цією енергією людина наповнюється щодня - висипається, їсть, спілкується з друзями, займається хобі. Це те, що приносить фізичні та емоційні сили. Людина зазвичай про це не задумується і робить все автоматично, тому що звикла. Але якщо прислуховуватись до себе і запитувати, чи робить мої відчуття кращим те, чим я зараз займаюся, ніж було до того, чи, навпаки, мені стає гірше?".

Олена Садома каже, що після такого самоаналізу, формується величезний список речей, які варто робити, аби підвищити свій рівень енергії і ті, які робити не слід, щоб її не витрачати.

"Нас цього ніхто не вчив робити. Ми приймали енергію та сили, як показник молодості та здоров'я молодого тіла. Але, якщо цим займатися, то можна так підняти рівень життєвої енергії, щоб почуватися на всі 100 відсотків у будь-якому віці" - запевняє коуч.

Нерідко на роботі важко зосередитись на справах і процес далі не налагоджується. Через пандемію багато людей працюють дистанційно. Окрім переваг такого варіанту праці, є ще й негативні моменти, зокрема розсіяна увага. Є чотири дієвих варіанти, як впоратись із цією проблемою.

Зараз ви читаєте новину «Що таке життєва енергія і як її знайти в собі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі